همسر خوب کیه؟

 

همسر خوب اونیه که تو از صبح میشینی پای درسات و وقتی همسر از راه میاد فقط درو براش باز می کنی و سلام  واین حرفا و باز میای میشینی پای درسات و هیچی هم ناهار درست نکردی. خودش می یاد در یخچالو باز می کنه و شروع می کنه به درست کردن غذا! اونم از نوع ماکارونی! بعد این وسط می بینه رب نداریم، شروع می کنه به گوجه رنده کردن، بدون اینکه حرفی بزنه لبخند.

همسر خوب اونیه که صبح یکشنبه تو میشینی پای کارات، اون شروع می کنه به آماده کردن کوله پشتی برای بیرون رفتن و کباب کردن.

همسر خوب اونیه که موقع تقسیم بارایی که برای کباب کردن می بریم بیرون، یه کوله پشتی نهایتا دو کیلویی میده به تو و یه کوله پشتی گنده که توش پر چیز میزه رو خودش ورمی داره.

همسر خوب اونیه که وقتی می خواین برین بیرون، از توی کیف پولت که توی کیفته، کارت دانشجوییتو ورمیداره میذاره تو کیف خودش (کارت دانشجویی رو روزای تعطیل می شه به عنوان بلیت اتوبوس و قطار استفاده کرد) و میگه نمی خواد کیف ورداری.

همسر خوب اونیه که بهش گفتی هر شب ساعت 9 شب بیا به من آلمانی یاد بده، بعد با دوستاتون میرین بیرون، وقتی برمی گردین ساعت یه ربع به نه ه. سریع لباساشو در میاره، میگه خب بیا بشین درستو بدم.

همسر خوب اونیه که با "آنچه گذشت" کل هفته که توی یخچاله به علاوه ی لوبیا سبزایی که از چند روز قبل ته یخچال مونده ان (و در واقع فراموش شدن) و کم و بیش خشک شدن یه خورشی که جویدن لوبیاسبزاش با جویدن آدامس رقابت می کنه درست می کنی، می خوره هیچی نمی گه! بهش میگی خورش چقدر بدمزه شده، میگه نه خیلی هم خوبه! بعد تازه می خواد بقیه ی خورشو نگه داره. وقتی بهش می گی خورش خیلی بدمزه شده بود، تازه چیزای دیگه ی خورش هم که همه اش مونده بود، بهتره اون یه ذره ای که مونده رو بریزیم، تازه اعتراف می کنه که آره لوبیاهاش خوب نبود!

همسر خوب اونیه که تو از استرس کارای دانشگاهیت ظهر مثلا بیای بخوابی (اونم تو حالت مچاله و با یه عالمه کاغذ دور و برت) و همه اش خواب برنامه تو ببینی که اجرا نمی شه، و همسر تمام مدت هرچی خورد کردنی توی یخچال باشه (مثل دو تا کلم گنده! ) رو خرد و سرخ کنه.

همسر خوب اونیه که هر وقت از حموم میای، برات چایی دم کرده باشه!

همسر خوب اونیه که روزایی که مریضی نذاره از جات تکون بخوری و همه ی کارا رو خودش بکنه، به علاوه ی اینکه تلاش کنه به تو هم بیشتر برسه و چیزای مقوی بده بخوری تا زود خوب بشی.

همسر خوب همونیه که من دارم لبخند.

 

/ 7 نظر / 40 بازدید
صدرا

سلام سال نوی شما مبارک خوشحالم الآن اینجام وبلاگ خوبی دارید و ساده نوشتن شما مخاطب رو جذب می کنه امیدوارم یک زندگی خوش و آرام در سال جدید کنار همسر گرامیتون داشته باشید.

پیرامید

من همیشه خوشحالم که تو یه همچین همسر خوبی داری... خودت که می دونی؟ [نیشخند][چشمک] الان دوباره توصیه های من شروع میشه!!! به همسر سلام ما رو برسون...

پیرامید

عمرا اگه بیام پایین جام خیلی خوبه! [نیشخند]

تینا

ماشالله به این همسر خوب ، [گل]

م

صمیمانه براتون آرزوی خوشبختی می کنم. واقعا خیلی قشنگه که قدر محبت و عشق همو میدونید.

ملیکا

واقعا که همسر عالی و فوق العاده ای داری قدرشو بدون من که هنوز خدا قسمتم نکرده هه هه هه :)

سولماز

خوشبخت و سعادتمند یاشید .قلم خوب و روان و دلنشینی دارید