ملاقات با دوست جدید

 

امروز با یه بنده خدایی قرار داشتیم که تازه اومده شهر ما. ما می خواستیم یه کمی زودتر از خونه بریم بیرون که خرید هم بکنیم، یا حداقل مغازه ها رو نگاه کنیم و چیزی که می خوایم رو در نظر بگیریم که فردا بریم خرید.

ولی ساعتای یک و نیم اینا دوستمون زنگ زد که یه سری ظرف لازم دارم و یه قابلمه ی بزرگ، برای فردا که می خواد شام بپزه. منم بهش گفتم که ما داریم، می تونه بیاد بگیره. اونم گفت که هر وقت همسرش بیاد با هم میان می گیرن، ما هم تا ساعتای 4 اینا منتظر شدیم و دیدیم نیومدن. دوباره دوستمون زنگ زد و گفت که همسرش دیر میرسه و خودش تنهایی میاد می گیره. چون قرار بود از سر کار بیاد پیش ما، گفت ساعتای 5.5 اینا میاد.

از اون طرف ما قرار بود 6، 6.5 بریم اون دوست جدیدمون رو ببینیم ولی ساعت دقیق مشخص نکرده بودیم.

به اونی که می خواست ظرفا رو بیاد ببره گفتیم می تونی زودتر بیای، گفت پس یه جوری میام 5:20 اونجا باشم!! دیدیم زیاد فرقی نمی کنه گفتیم باشه. باز دوباره مشورت کردیم و نتیجه این شد که ما ظرفا رو بذاریم خونه ی یکی دیگه از دوستای مشترکمون که همسایه مون هست (توی همین ساختمونه) و اون بیاد ظرفا رو از اونجا ببره. تا این طوری ما هم بتونیم قرارمونو همون 6 بذاریم که زودتره.

ظرفا رو بردیم گذاشتیم پیش دوستمون. بعد اومدم زنگ زدم به اون دوست تازه وارد و گفتم می تونیم شیش همو ببینیم یا همون شیش و نیم باشه؟ گفت من فهمیدم که ایرانی ها امروز می خوان برن والیبال، باهاشون رفتم والیبال. الان تازه برگشتم. اگه شیش و نیم بذاریم بهتره!

خلاصه، اون همه هماهنگی ها و زنگ زدن های ما نقش بر آب شد و ما همون ساعت شیش و نیم شد قرارمون. ولی خب ما زودتر رفتیم که بریم خرید دیگه. رفتیم مغازه ها رو نگاه کردیم و دیدیم با قیمت خیلی مناسب تری نسبت به اون چیزی که ما اول در نظر داشتیم کادو بخریم، می تونیم کادوهای خیلی خوب بخریم. یه چرخی هم توی کیف ها زدیم و کیف نخریدیم و از مغازه رفتیم بیرون که به قرارمون برسیم (دسته ی کیفم "دقیقا" به یک عدد کوک وصله نیشخند!!).

راس ساعت شیش و نیم دوست جدیدیمونو دیدیم. از اونجا قدم زنان و حرف زنان رفتیم تا رسیدیم به سلف دانشگاه. رفتیم اونجا یه نوشیدنی سفارش دادیم و نشستیم و حرف زدیم تااااااااا ساعت 8:15 اینا. برگشتنی هم با اتوبوس با هم برگشتیم، رفتیم یه مرکز خرید، یه کمی تخم مرغ لازم داشتیم برای کیکی که فردا می خوایم بپزیم و ببریم خونه ی دوستمون و همین طور کاپ کیکی که از چند روز پیش در دستور کار قرار گرفته ولی هنوز اجرایی نشده چشمک.

خریدمون تموم شد و با هم دوباره اومدیم با تِرَم. ما چند ایستگاه زودتر از دوستمون خداحافظی کردیم و پیاده شدیم و روونه ی خونه مون شدیم لبخند.

اینم از دوست جدید و آشنایی ما!

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
صبا

من تیتر رو که دیدم فکر کردم تو متن همش در مورد این دوست جدید و برخوردش و سوالاش نوشتی!! ولی بیشتر در مورد فردا و دوستای قدیمی بود[چشمک] البته اینجا وبلاگ خودته و هر جور دلت بخواد مینویسی ولی جهت تلطیف فضا عرض میکنیم که با این تیترتان گمراهمان کردید[نیشخند]

فهیان

اتفاقا منم گمراه شدم!ودوست عزیز تنها نیست!

پیرامید

نه دیگه! چشمم روشن! نوشیدنی هم میخورید جدیدا؟ [نیشخند]

مشتاق

نوشته هاتو میخونم به زندگی امیدوار میشم...[لبخند]