دور باطل

 

نمی دوم چرا هر کاری می کنم انگاری همه اش تو دور باطلم!

استادم که این دفعه، پنج شنبه، که دیدمش گفت روی فلان دیتا کار کنیم. یعنی عملا دیتایی که روش کار می کردیم رو عوض کرد. حالا امروز هم تا ظهر که داشتم اون مقاله ی ددلاین دارم رو درست می کردم. از بعد از ظهر هم که نشستم پای این دیتای جدید. تا سر در بیارم که فرمت دیتا چیه و من چطوری باید باهاش کار کنم کلی طول می کشه.

سعی کردم یه قسمت خیلی ساده اش رو که پایه ی کار هست الان پیاده سازی کنم، ولی موفق نشدم. یعنی کار سختی نیست، ولی هی توش گم میشم!

نمی دونم چرا اصلا کارم پیش نمی ره. انگاری هر کاری تا الان کردم آب توی هاون کوبیدم! حالا یه چیزاییش به دردم می خوره ولی خیلی کم!

--

از اون طرف هم استادم یه پیشنهادی داد، قرار شد به این پسره که کار دقیقا مشابه من رو انجام داده بگم که دیتاش رو به ما بده و ما با استفاده از دیتای اون کارمون رو ادامه بدیم ولی از طرفی هم با هم همکاری کنیم، یعنی وقتی مقاله می دیم، اسم اون هم توی مقاله باشه. منم بهش میل زدم، اونم گفت که دیتای من به درد کار شما نمی خوره. من توی میلم بهش گفته بودم دیتات رو برای من بفرست، اگه به دردمون خورد بهت میگم که با هم همکاری کنیم. ولی اونم توی جواب فقط گفته بود که این دیتا نویز زیاد داره و من می دونم که به درد کار شما نمی خوره، ولی دیتا رو برام نفرستاده بود!

الان بیشتر به سادگی خودم پی می برم!! من چقدر ساده همه چیز کارم رو به اینا گفته بودم!

حالا جالبش اینه که این دیتایی که داره رو قراره نوامبر (کمتر از 5 روز دیگه نوامبر شروع میشه) رسما منتشر کنه! یعنی بعد از اون هر کس بخواد می تونه ازش استفاده کنه. ولی ظاهرا حاضر نیست حتی یکی دو هفته زودتر از اینکه رسما پابلیش بشه به کسی بده!

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
❧ ѝ eGi ѝ ❧

سلام مطالبتونو خوندم خوشحال میشم پیش منم بیای [گل][لبخند]