مهمونی

 

مهمونی تموم شد و برگشتیم. خیلی خوش گذشت، شنیدن تجربه های یه زوج ایرانی تازه بچه دار شده تو آلمان. بچه شون تا ما رو دید شروع کرد به گریه کردن، آخه به قول مامانش طفلکی تا حالا بیشتر از دو نفر آدم ندیده بودنیشخند، یهویی خونه چهار نفر آدم داشت، درک نمی کردچشمک.

این دوستامون خونه شون توی یه شهرک مانندیه اطراف شهر، من دقیقا نمی دونستم کی ها میان مرکز شهر، ولی به هر حال ازشون خواستم اگه آخر هفته ها میان، حتما به ما هم خبر بدن که با هم بریم بگردیم و خوش بگذرونیم. من خیلی این خانواده رو دوست دارم، آدمایی هستن به شدت افتاده و متواضع، فکر میکنم یه الگوی عملی خوبن واسه ی ما.

مثلا رفته بودیم خونه شون، خانوم خونه به خودش زحمت نداده بود کیک درست و کنه و از این حرفا، که به نظرم کاملا هم درست بود، با بچه ی کوچیک، چرا آدم از این کارا بکنه. یه کیک خریده بودن، از این کیکای 200 300 گرمی که آدم برای صبحونه می خره. خیلی با سلیقه برش زده بودن و تموم. میوه و این چیزا هم که همون چیزای معمولی. من اصلا نمی پسندم کار این آدمایی رو که به خاطر دو نفر هزار مدل بساط درست می کنن. واسه همین خیلی دوست دارم با اینا بیشتر رفت و آمد داشته باشیم.

خلاصه کلی خوش گذشت و کلی صحبت کردیم و از همه چی گفتیم و خوردنی هم خوردیم و برگشتیم.


-----

مادر شدن هم برای خودش دنیاییه!

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────────────────────────┌ امام رضا علیه السلام فرمودند: مبادا اعمال نیك را به اتكاى دوستى آل محمد(صلی الله علیه و آله وسلم) رها كنید، مبادا دوستى آل محمد(صلی الله علیه و آله وسلم) را به اتكاى اعمال صالح از دست بدهید، زیرا هیچ كدام از ایـن دو ، به تنهایى پذیرفته نمى شود. بحارالانوار، جلد 78، صفحه ی 348 ┘────────────────────────────────────────────────────────└