امروز

 

امروز با استادم قرار داشتم مثل همیشه، ساعت 11، ولی اسکایپی. آخه این هفته و هفته ی دیگه پنج شنبه نیست. هفته ی دیگه که کلا قرار نداریم و اگه لازم بشه باید بهش خبر بدم که یه جوری یه قراری تنظیم کنیم، وگرنه که با ایمیل باید کارامونو بکنیم.

در مورد پروپوزالم هم بگم که بالاخره بعد از گذاشتن اون شکل ها راضی شد!!! و گفت همین خوبه، فقط یه دو سه تا کامنت گذاشته بود که گفت اینا رو رفع کنی دیگه به نظرم اکی باشه و الان دیگه پلان خوبیه واسه اینکه بدونیم میخوایم چیکار کنیم.

ضمنا بهم گفت که اون مقاله ای رو که باید بنویسم، بنویسم!! البته من خودم از دیروز شروع کردم و یه پنج شیش خطی براش نوشتم، امیدوارم تا هفته ی دیگه بتونم تمومش کنم. آخه واقعا دوست ندارم وقتی میریم ایران درگیر چیزی باشم، یا وقتی که اینجا دم رفتنمه. میخوام زودتر تمومش کنم، تا با ایرادگیری های چند هفته ای استاد، تازه بشه موقع رفتن!!نیشخند.

فکر کنم بهتره از این به بعد بیشتر برم ایران! دفعه ی پیشم که رفته بودیم ایران، یه مقاله داشتم که باید می نوشتم.

---

همسر هم داره تزشو می نویسه، تا دیروز تقریبا ده صفحه اش رو کامل کامل نوشته بود، یعنی از اون نوشتنا که دیگه باید بره برای چاپچشمک، بقیه اش رو هم بیست سی صفحه ای پراکنده این ور اون ور نوشته و لازمه که راست و ریسشون کنه تا آماده بشن.

پاورپوینت هاش رو هم دیشب آماده کرد، باید امروز بده به استادش. من واقعا نمی دونم استاد پاورپوینت ها رو یه هفته قبل از ارائه می خواد چیکار؟!! متفکر

----

دیروز به مامان اینا زنگ زدم، خواهر بزرگ تر رفته اونجا. آخه امروز که عاشورا باشن مراسم دارن، مراسم عزای مامان بزرگم که هم زمانش کردن با عاشورا. فکر می کنم توی خیلی از شهرها به این مراسم میگن مراسم شب هفت، ولی توی شهر ما بهش می گن پنج شنبه ای! یعنی وقتی مجلسو ختم می کنن (توی شهر ما روز دوم یا سوم بعد از خاکسپاری، توی مراسم عزا اعلام می کنن که امروز دیگه ختم مراسم هست، که ما به این میگیم مجلس ختم کردن)، اولین پنج شنبه ای که بعدش بیاد رو یه مراسم میگیرن به اسم پنج شنبه ای!! حالا ممکنه این پنج شنبه دو روز بعد از مراسم ختم باشه، یا شیش روز ! امروز مامانم اینا از این مراسما دارن.

خواهر بزرگتر که نیومد پای تلفن، داشت کارا رو انجام می داد و رفت و روب می کرد. بابا هم بود ولی من باهاش حرف نزدم، طفلکی داشت مثل همیشه غرغر می کرد. بابام کلا با این جور مراسم مخالفه، کلا با هر "به زور گریه انداختن" ای مخالفه، حالا چه عاشورا باشه چه مراسم عزای عزیزان.

معتقده اگه کسی بخواد برای متوفی فاتحه ای بخونه، خودش می خونه، نیازی نیست ما هی دعوتشون کنیم و اونا هم از سر رودرواسی به زحمت بیفتن و بیان و یه فاتحه بخونن. دیروزم داش غر میزد سر اینکه هوای به این سردی چرا میخوان حیاطو بشورن؟ مامانمم همون طوری که با من حرف می زد به بابام گفت باشه نمی شوریم، ولی من می دونم منتظر فرصت می مونه تا وقتی بابام نیست سریع سر و تهشو هم بیارهچشمک.

 

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
amooshobeir

شرایط گرفتن بورسیه چیه ؟ با مقاله ISI میشه یا عضویت تو تیمای ورزشی ؟ اروپا واسه ارشد بهتره یا آمریکا ؟