امروز

 

امروز باز از اون روزای پرکار بود، ولی نه از اون مدلی که همش پشت لپ تاپ بشینم، از اون مدلی که همش باید این ور اون ور برم!

صبح ساعت 11:45 قرار داشتیم با بچه های گروهمون، هر بار یه مقاله می خونیم (یعنی یکی برای بقیه توضیح میده). جلسمون ساعت یک تموم شد و من تا ساعت سه که استادمو ببینم بیکار بودم.

تو این مدت رفتم کتابخونه، کارهای مربوط به درسمو راست و ریس کردم و روی کاغذ نوشتم که راجع بهشون با استاد صحبت کنم. وقتی تموم شد یه ربع به سه بود.

وسایلمو جمع کردم رفتم پیش استاد. اولش راجع به همون موضوعی که تو کتابخونه مرتبش کرده بودم با استاد صحبت کردم، بعدش رفتیم سراغ اسلایدا. استاد دوباره اسلایدا رو شخم زد!! یه سری چیزایی که خودش گفته بود اضافه کنو گفت حذف کن! البته عذرخواهی هم کرد بابت تناقض حرفاش. ولی خب علت اصلی حذف کردنش غلط بودنش بود نیشخند.

دو تا اصطلاحو گفته بود معرفی کنم و راجع بهش حرف بزنم، من رفتم تحقیق کردم دیدم اصلا تعریف این دو تا اصطلاح اینی نیست که استاد میگه!! بهش گفتم، با هم بحث کردیم، نتیجه این شد که اون تعریفا غلطه و اسلایدش کلا باید حذف بشه.

بعد از قرار با استاد، باید میرفتیم جلسه ی هفتگی گروه که حضورش اجباریه. طرف، بنده خدا، حدود 40 دقیقه ارائه داد، بیشتر از 40 دقیقه فکر کنم داشت سوال جواب میداد!! امیدوارم هفته ی بعد که من ارائه دارم این جوری نشه چشمک.

 

 

 

/ 6 نظر / 6 بازدید
زانیار

ایشالا که ارائه ی خوبی داشته باشین .

پوریا

باسلام. ممنون از مطالب مفیدی که در اختیار مامیگذارید. سوالی داشتم ازخدممتون.من 23سالمه تازه لیسانسمو از دانشگاه آزاد با معدل14در رشته رباتیک گرفتم.دلیل کم بودن معدلم به خاطر فوت یکی از بستگام خیلی نزدیکم بود که در دوترم اخر درسم پیش اومد نه بخاطر تنبلی.الانم تایک ماه دیگه عازم سربازی ام.ومیخوام بعد سربازی برای ادامه تحصیل بیام آلمان.میخوام بدونم چطور میتونم برای فوق لیسانس رشته برق اقدام کنم.وچقدر هزیته میخوادتاقبولم کنن.آیا دانشگاههای خوبی هم هستند که بشه به طور رایگان در اونها ادامه تحصیل داد؟شرایی تحصیل در این دانشگاهها علاوه بر شرایط کلی چیه؟

رضا

آقا من وقتی با موبایل کامنت میذارم کامنتام مثل اینکه نمیان [ناراحت]

لیلی

میگم شما تیتر می ذارین امروز حداقل مشخص کنین مطلب تون مربوط به چه روزی از هفته است. همه اش امروز و دیروز هست. تاریخ زدن خب سخته ولی حدافل روز رو مشخص بفرمایئد. با تشکر از حسن توجه شما[نیشخند]

صبا

سلام علیکم. خوب هستین؟[پلک] میگم این ارائه هه که می خوای بدی گزارش پیشرفت هست آیا، چی هست آیا؟ بعدش مستمعین کیا هستند؟ تو دانشگاه ما همین طور بود 15 مین ارائه می دادی 45 مین سوال می پرسیدن[خنثی] البته واسه شما ایشالله که به 10 مین هم نرسه این پرسش ها[لبخند]

لیلی

خب تاریخ رو آخر مطلب می زنه نه بالای نوشته که بشه امروز رو کشف کرد.