دوستی هایی که یهویی تموم میشن!

 

یکی از دوستامون کلا با ما قطع رابطه کرد!! و ما هیچ وقت نفهمیدیم چرا سوال.

آخرین بار با هم رفتیم بیرون، ما، یه خانواده ی دیگه از دوستامون و این یکی دوستامون که الان دیگه ظاهرا دوست ما نیستن.

از اونجا که برگشتیم همه چیز خوب بود. فقط از اون به بعد ما هرچی آخر هفته ها بهشون زنگ زدیم و گفتیم که بیاین بریم بیرون هی دعوتمونو رد کردن و گفتن نمیایم. بعدش هم که دیگه کلا از ما خبر نگرفتن!

برای ما دو تا خانواده سوال شد خب مگه چه اتفاقی افتادن؟ خب اگه از چیزی ناراحت شدن می گفتن و اگر هم نشدن خب چرا دیگه اصلا با ما رابطه ندارن.

همسر برای عید زنگ زد بهشون و تبریک گفت و اونا هم خیلی با روی خوش جواب دادن ولی خب هیچ حرفی از عید دیدنی و اینکه اونا بیان یا ما بریم نزدن. ما هم دیگه چیزی نگفتیم.

شبش همسر بهشون توی رخنامه (لیلی جان الان دیگه میدونی رخنامه چیه چشمک)، که اگه از ما ناراحتین یا کدورتی پیش اومده بیا با هم صحبت کنیم (یعنی همسر تنها بره و آقای اون خانواده هم تنها بیاد). همسر ساعت 10 شب پیامو زد. 10:22 دقیقه طرف پیامو دید ولی جواب نداد. ما هم گفتیم خب شاید می خواد فکر کنه، می خواد مشورت کنه، می خواد حرفاشو جمع و جور کنه.

صبح ساعت 9 اینا بود جواب پیام همسرو داد و گفت که نه، مشکلی پیش نیومده. همسر هم دوباره پیام داد که خب اگه پیش نیومده که هیچی من دیدم چند وقته با ما نمیاین بیرون، گفتم شاید چیز پیش اومده. و این آخرین پیام رد و بدل شده بین ما بود! دیگه اونا نه جواب پیام همسرو دادن، و نه زنگی و خبر گرفتنی.

و این جوری شد که یه دوستی بدون اینکه ما بفهمیم چرا قطع شد!!

کارآگاهان هنوز به دنبال کشف علت ماجرا هستند نیشخند.

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
آریا

رخنامه!:D خیلی باحال بود این واژه!

تینا

شاید خودشون یه مشکلی پیدا کردن و می خوان تنها باشن

خودم

خوب یان رو هم در نظر بگیرید که خیلی ها رو آدم باهاشون آشنا میشه که آدمهای خوبی هم هستند و لی با همدیگه جور نمیشن...نمی دونم چه جوری بگم...جذب هم نمیشن.کنار هم بهشون خوش نمی گذره.حتما تجربه شو داشتی بری جایی یه مهمونی مفصل با ده قلم غذا و صد جور مخلفات،وغیره...ولی فردا شبش خونه یکی دیگه نیمرو بزنی با نون دیشب بیشتر بهت مزه بده...الزاما چیز خاصی نیست دلخوری یا ناراحتی نیست...فقط جور نشدنه ..همین!