ادامه ی دیروز

 

دیروز اون همه نوشتم ولی کلا قضایای دیروز نبودچشمک

همون طور که گفتم همسر شارژ گوشیش دیروز تموم شد و یه سری حرفا رو مجبور شدیم چتی بگیم. همسر توی همون چت گفت که مثل همیشه میاد و ساعتای 5:45 می رسه شهر ما و من برم ایستگاه قطار که از اونجا با هم بریم خرید. بهش گفتم خسته ای، گفت نه هیچی توی یخچال نداریم. منم قبول کردم.

بعدش به ذهنم رسید که من زودتر برم خرید کنم و از اونجا برم ایستگاه قطار که همسر میاد و از اونجا بریم خونه. از اون جایی که باید گوشت هم می خریدیم، باید مغازه ی ترک ها هم می رفتم که گوشتو از اونجا بخرم.

یه خرده دیر راه افتادم، ساعتیا 4:50 اینا بود که راه افتادم. توی راه با خودم فکر کردم که من میرم خرید گوشت رو انجام میدم و بعد میرم فروشگاهی که بقیه ی چیزا رو میخوایم بخریم و به همسر زنگ می زنم و میگم که خودش بیاد اون فروشگاه. ولی بعد یادم افتاد که همسر که گوشیش خاموشه!

ساعت 5 رسیدم مغازه ی ترکها و خریدمو کردم. بعدش نمی دونستم چیکار کنم، برم خرید یا دیر میشه و به موقع نمی رسم برگردم ایستگاه قطار. خلاصه تصمیم گرفتم که برم فروشگاه مورد نظر و چیزای ضروری رو بخرم و برگردم.

شانس آوردم یه اتوبوس اون موقع توی ایستگاه نگه داشته بود. سریع رفتم سوار شدم و رفتم چیزایی که می خواستیم رو خرید کردم. حدس زدم که همسر دوست داشته باشه پیتز بخوره، ولی از اونجایی که قرار بود تا آخر نوامبر هم هنوز بره دانشگاه، با خودم گفتم فردا قراره بره سر کار و حتما امشب دوست داره از همیشه زودتر بخوابه، منم پیتزا رو ورنداشتم.

وقتی رسیدم ایستگاه قطار تقریبا 5:40 بود. تا وقتی من رفتم به قسمت سکوها، هنوز یکی دو دقیقه نبود منتظر بودم که همسر اومد و بهش گفتم که من خریدا رو کردم و برگردیم خونه. تشکر کرد، بعدش هم بلافاصله خریدای دستمو نگاه کرد و پرسید پیتزا نخریدی؟! گفتم نه. گفت که فردا نمی ره سر کار. استادش گفته فعلا خسته ای، از دوشنبه بیا، فردا رو استراحت کن.

من پیشنهاد دادم که بریم دوباره فروشگاه و پیتزا رو ورداریم، ولی همسر گفت خیلی مهم نیست، بریم خونه دیگه. ما هم برگشتیم خونه و خدا رو شکر بالاخره بعد از مدت ها یخچال دوباره پر شدچشمک!!

 

/ 0 نظر / 2 بازدید