آنچه گذشت

 

تمام امروزم صرف یه کاری شد که قبلا انجام داده بودم، ولی یه مشکل خیلی کوچیک داشت که به چشمم اومد و تصمیم گرفتم دوباره اون کارو انجام بدم ولی خب روندش انقدر طولانی بود و فولدرای لپ تاپم انقدر قاطی پاطی بود که تمام امروزم صرف همون یه کار کوچیک شد! حالا به هر حال خدا رو شکر که انجام شد.

یه اشکال من اینه که همیشه وقتی یه برنامه رو می نویسم و کار نمی کنه، مشکل داره یا به دردم نمی خوره و اصلا پشیمون میشم و ادامه اش نمی دم، اونو پاک نمی کنم از روی کامپیوترم! میذارم باشه، میگم شاید بعدا به دردم خورد.

بعدا هم نه تنها هرگز به کارم نمیاد (آخه خودمونیم برنامه ای که کار نمی کنه به درد کی می تونه بخوره سوال)، بلکه کارمو سخت تر هم می کنه، مثل امروز!!

خلاصه که قبل از اینکه برم جلسه ی کولوکیوم این کار تموم شد و منم رفتم که ارائه ی همون بنده خدایی رو گوش بدم که تزش با من یکی بود و کلی برای من مشکل ساز بود!

همسر هم قرار شد بره گوشت بخره. البته ما همیشه با هم میریم خرید، ولی همسر خیلی اصرار داشت که امروز بره گوشت بخره و شام ماکارونی درست کنیم. وقتی از کولوکیوم برگشتم، همسر گوشت خریده بود و آورده بود. یه چیز دیگه هم خریده بود که تو کل مدتی که ما آلمان بودیم دومین بار بود خریده بودیم! اونم جیگر بود.

خلاصه، اول همسر گفت ماکارونی درست کنیم و من گفتم نه، الان خیلی سیریم، بهتره ماکارونی رو بذاریم برای یه روزی که ناهار کمتر خورده باشیم، یا اصلا ناهار ماکارونی بخوریم.

مثلا خواستیم غذای سنگین نخوریم!!! یکی دو ساعت بعدش من پیشنهاد دادم امشب شام جیگر بخوریم نیشخند!! و بدین ترتیب ما شام جیگر سرخ شده خوردیم، به علاوه ی سیب زمینی، پیاز و فلفل دلمه ای سرخ شده!! خیلی خوشمزه شده بود ولی الان نادم و پشیمانم از این غذای سنگین برای شام چشمک.

---

بعدا تغییر کرد:

باید برم لباس بخرم برای ایران اومدنم. با لباسای اینجا فکر کنم اگه بیام ایران از فرودگاه برم می گردونن: لباس فسفری، شلوار و کفش صورتیچشمک.


/ 2 نظر / 2 بازدید
پیرامید

خانوم اجازه؟ کولوکیوم چیست؟ در ضمن منتظر ورود شکوهمندانه شما به میهن اسلامی هستیم! جمعی از دوستداران! [نیشخند]

لیلی

برای کریسمس می خواید برید ایران؟ من ترجیح میدم عید برم ایران که یقیه هم تعطیل باشند و هوا هم خوب باشه و بشه رفت گشت و گذار ما هم جایتان خالی دو هفته پیش کشف نمودیم که میشه توی آلمان جگر پیدا کرد! ولی خب هوا سرد بود و یک بار تونستیم روی منقل سرخ کنیم و بخوریم هر چند شامتون سنگین بوده ولی در عوض الان منبع آهن بدن تون تکمیل شده