یه روز شلوغ

 

امروز خییییییلی کار داریم. همه ی برنامه ها هم فشرده است!

جلسات بحث و گفتگویی که قبلا گفته بودم قرار تشکیل بشه، امشب اولین جلسه اشه. ظهر هم قراره ساعت دو بریم یه خونه ببینیم! این قرارو چون از قبل گذاشته بودیم، دیگه کنسل نکردیم و خونه رو می ریم می بینیم، مخصوصا که هنوز قرارداد خونه ی جدید رو برامون نفرستادن و آدم تا امضا نکنه خیالش راحت نمی شه.

ظهر همسر کلاسش ساعتای 12:15 کلاس همسر تموم میشه. اون خونه ای که می خوایم بینیم هم قرارش ساعت 2 هست. این وسط نه اونقدر وقت هست که همسر بیاد خونه، نه می تونیم مستقیم بریم خونه رو ببینیم!

باید یه ساعتی رو وسطش علاف باشیم!

یه گوشی اپل بود که مال یکی از آشناها بود تو ایران و خراب شده بود. تو ایران هرجا برده بود گفته بودن نمی تونیم درستش کنیم. حالا با بچه ها که از ایران اومدن فرستاده اینجا که ما ببریم درست کنن. من چند وقت پیش زنگ زدم به نمایندگیش که توی یه شهر دیگه است، گفت گوشی ای که تو آلمان خریداری نشده باشه ما درست نمی کنیم. حالا قرار شده همین جوری ببریم مغازه های معمولی ببینیم کسی درست می کنه یا نه.

گفتیم تو این یه ساعت وقتی که امروز داریم ببریم امتحان کنیم ببینیم کسی گوشی رو درست می کنه یا نه.

ساعت 2 که خونه رو دیدیم باید تند تند بیایم خونه که من برای قرار اسکایپیم با استادم آماده بشم. ساعت 4 تا 5 با استاد قرار دارم.

بعد از اون هم باید تند تند بریم خرید کنیم که بریم خونه ی دوستمون برای همین جلسه ها. جلسه ساعت 7 شروع میشه و از اونجایی که قرار شد زحمت زیادی به صاحبخونه ندیم، قرار شد هر کس یه چیزی رو بخره و با خودش بیاره. شام هم قراره تخم مرغ بخوریم اونجا که البته قراره همه با هم درست کنن!!! چه شود تخم مرغی که ده نفری آشپز داشته باشه نیشخند.

حالا ما قبول کردیم میوه بخریم. نه می دونیم چی بخریم و نه میدونیم چقدر بخریم.

به نظرم وقتی رفتیم من پیشنهاد بدم که از این به بعد فقط صاحبخونه زحمت بکشه! آخه اینجوری بدتر شده که! همه رو تو زحمت می اندازیم، اصلا هم بهینه نیست. هر کس بلند میشه میره خرید، یه تیکه رو می خره میاره. خب یه نفر بره خرید همه رو بخره دیگه، چه کاریه؟!

برای جلسه مون هم هیچی نخوندم، یعنی اصلا وقت نکردم! اینم باید پیشنهاد بدم بذارن شنبه ها که آدم برسه یه کمی مطالعه کنه.

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
لیلی

کلا این جلسه ، جلسه پیشنهادات میشه