قرار

مردم میان قرارای عشقولانشونو می نویسن، ما هم قرار می نویسیم!نیشخند

امروز با برادر کوچیکتر صحبت می کردم، اونم رشته اش به من نزدیک نبود، ولی الان مثل اینکه داریم خیلی نزدیک می شیم!! خلاصه بهم پیشنهاد داد که خودم مستقیم برم با اون کسایی که با پروپوزال من مشکل داشتن صحبت کنم. کلا گروه رشته ی ما توی دانشکده چهار نفر بیشتر نیست و یکیش که استادمه، از اون سه تای باقی مونده هم خودم تقریبا می دونم با کی صحبت کنم بهتره.

خلاصه امشب به اون استاده میل زدم ببینم کی بهم وقت میده که برم باهاش صحبت کنم. اصلا باید از اول همین کارو می کردم. یعنی اون دفعه هم که با اون استاد مدعو صحبت کردم هم بهم گفت باید با این خانومه صحبت کنما، ولی من اصلا پاک یادم رفته بود، اینقدر درگیر پیدا کردن یه راه حل برای تغییر تزم شدم که اصلا حواسم به این نبود که با اون استاد قرار بذارم.

همه بهم میگن بهتره برم توی یه جلسه ای از خودم دفاع کنم، تا اینکه پروپوزالمو عوض کنم. بالاخره یا من شکست می خورم و تازه میرسم همین جایی که بودم، یعنی موضوعمو باید عوض کنم، یا اونا قانع میشن و همین کارو ادامه میدم. اینجوری حداقل 50 درصد شانس دارم!

حالا خدا کنه با حرف زدن با اون به یه نتیجه ای برسم.

---

این 50 درصدو که گفتم یاد حرف یه بنده خدایی افتادم. می گفت آدمی که دنبال آخرت باشه و سعی کنه واسه اون دنیاش کاری بکنه، آخرتو صد درصد داره، دنیا رو شاید داشته باشه، شاید نداشته باشه.

اونی که دنبال دنیا باشه، آخرتو صد درصد نداره، دنیا رو هم معلوم نیست. شاید داشته باشه شاید نداشته باشه.

هر جور حساب کنی به نفعته به اون دنیات بچسبی...

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
پیرامید

ایول ایول... دلم روشنه... ببینم چی کار می کنیا.... سعی کن مثل اون پسر تپلی دانشکده، تا می تونی حرف بزنی و گیجشون کنی... می دونی دارم به چی فکر می کنم؟ این که این دفعه اون دوستم میاد به خوابم و می گه: این طرز حرف زدن به دور از شان توئه!!! [خنده]