امروز

 

امروزمون خدا رو شکر به خوبی و خوشی گذشت. بر خلاف آخر هفته های دیگه که خیلی دلگیر و افسرده کننده بود، این آخر هفته به نظر من خیلی خوب بود.

حتی امروز بعد از ظهر هم رفتیم بیرون دور زدیم تا دلمون باز بشه. با اینکه یکشنبه عصر اصلا مغازه ای باز نیست، ولی ما بازم مجبوریم بریم توی همون خیابون اصلی شهر قدم بزنیم، آخه جای دیگه ای نیست. کنار رود دیگه الان خیلی سرده و شهرمون هم که کوچیکه و جای دیگه ای نداره.

همیشه یه مسیرو می ریم، به یه ایستگاه خاصی که می رسیم (ایستگاه اتوبوس) دیگه سوار اتوبوس می شیم و برمی گردیم. امروز البته نزدیکای اونجا که بودیم من وایستادم تا با تلفن صحبت کنم. میخواستم با خواهر بزرگتر صحبت کنم. انقدر صدا بد می رفت که از هر دو تا کلمه یکیشو نمی شنیدم، گاهی هم دو تا شونیشخند.حالا این وسط یا ناقوس کلیسا صدا می داد، یا یکی داشت بغل خیابون آواز می خوند، یا یهو یه گروه آدم می اومدن رد میشدن، یعنی کلا همه دسته جمعی کمک می کردن که من همون یه کلمه ای هم که از دست این مخابراتی ها در رفته بود و داشت به من می رسید رو نشنوم که چی هست نیشخند

بعدش من هنوز دوست داشتم که مسیرمونو ادامه بدیم، ولی همسر رفت به سمت اتوبوسا، منم که اعصاب معصاب نداشتم به خاطر تلفنی که هیچیشو نمی فهمیدم دیگه مخالفت نکردم و همون سمتی رفتم. بعدش هم به محض اینکه تلفن من تموم شد اتوبوس داشت راه می افتاد و ما سریع رفتیم سوار شدیم!

تو اتوبوس که بودیم من گفتم خیلی زود برگشتیم ولی خب دیگه پیاده نشدیم. تا دم در خونه با اتوبوس برگشتیم. بعدش رفتیم به سمت خونه، دیگه نزدیکای خونه بودیم که تصمیم گرفتیم بریم پیاده دور بزنیمنیشخند، و با این تصمیم دقیقه نودی رفتیم یه نیم ساعتی دور و بر خونه مون دور زدیم و برگشتیم.

از وقتی هم برگشتیم من اصلا احساس آخر هفتگی ندارمچشمک.

---

دیروز به استادم گفته بودم که یه قرار دیگه واسه دوشنبه بذاره در راستای همون قرار اسکایپی کذایی!! اونم از من پرسیده بود کی برات خوبه. من گفتم 3. بعد میل زده که من 3 نمی تونم، 4. منم گفتم باشه 4. حالا باز جواب نداده. امیدوارم فردا دیگه بیاد چت!!!

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
ملاباقری

سلام آبجی من بعضی از مطلب هاتونو خوندم عکس هاتونم دیدم جالب بودن خوشحال میشم به وب من سر بزنید با آرزوی بهترین ها برای شما وهمسر گرامی [گل][خداحافظ][گل]