روزایی که همسر اینجاست

 

امروز همسر نرفته بود سر کار با اینکه جمعه بود. الان اینجا هم دیگه حال و هوای شروع مدرسه ها رو داره. دقیقا نمی دونم مدرسه ها کی باز میشه، حتی دانشگاه رو هم دقیقا نمیدونم از کی شروع میشه!! ولی اولین جلسه ی رسمی ای که ماها موظفیم توش شرکت کنیم 15 اکتبره، یعنی کمتر از یه ماه دیگه.

امروز به دلیل اینکه دیگه آخرای این سال تحصیلی و دم دمای شروع سال تحصیلی جدیده، بچه های گروه همسر اینا رفته بودن کباب کردن (به قول اینجایی ها گریل)، هوا ابری و بارونیه و به نظر ما ایرانی ها اصلا به درد کباب کردن نمی خوره ولی خب اینا به این مدل هواها عادت دارن.

خلاصه که امروز اونا رفتن کباب کردن و همسر هم نرفت سر کار و خونه موند و از خونه کاراشو انجام داد. کلا روزایی که همسر خونه است برای من مثل آخر هفته است، بیشتر دوسش دارم، روزای هفته رو هم دوست دارم ولی خب مثل همه ی مردم منم آخر هفته رو بیشتر دوست دارمچشمک. واقعا نمی دونم چرا ولی همین که همسر اینجاست بیشتر خوشحالم، حتی اگه تمام مدت درگیر کاراش باشه، بالاخره یه پنج دقیقه ای پیدا میشه که بخوایم با هم چایی بخوریم و واسه ما که تقریبا تا الان کمتر از شیش ماه با هم زندگی کردیم واقعا (با وجود اینکه حدود 4 سال از ازدواجمون میگذره) خیلی غنیمته.

---

همسر یه دوستی داره که ایرانه ولی خیلی بهش کمک می کنه. از همون دور هر روز (آخر هفته ها که خونه است و می تونه) با هم چت می کنن و هرطور که بتونه به همسر کمک می کنه، کلا تمام کدهای همسرو خط به خط خونده، اگه به نظرش راه حلی برسه به همسر میگه، حتی الان که به وقت ایران ساعت 1.5 ه تازه داره خداحافظی می کنه که بره بخوابه! فقط هم به خاطر همسر تا این موقع بیداره، حدود دو ساعته داره با همسر اسکایپ می کنه که ببینه بالاخره می تونه مشکل همسرو حل کنه یا نه. واقعا همچین دوستایی کم پیدا میشن، آدم باید حسابی قدرشونو بدونهمژه.

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
سحر

سلام. ماشاا... چقدر اکتیوی، روزی چند تا پست طولانی میذاری. واقعا خدا قوت.[گل]

baroon

من عاسق هوایم که توصیف کردین ![چشمک] خدا اون دوست خوبو براتون حفظ کنه![فرشته]