روزانه

 

خب به سلامتی امروزم که نصفش رفت و ما هیچ کار خاصی نکردیم! من که از صبح سر نوشتن مقاله امم و همسر هم که سر نوشتن تز همچنان!

یه تیکه از تزش رو داده بود به یکی از بچه ها که ترجمه کنه، اون بنده ی خدا هم خیلی هاش رو ترجمه کرد و هی برامون فرستاد. ولی در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ترجمه ی گولگ ترنزلیت بهتره!!!نیشخند. آخه اون بنده خدایی که برامون ترجمه کرد، حتی وقتی فارسی حرف می زنه هم جمله هاش فعل و فاعل نداره، چه برسه به وقتی آلمانی ترجمه می کنه!!

الانم همسر داره به لطف گوگل ترنزلیت تزش رو می نویسهچشمک. فکر کنم باید در نهایت از ویکی پدیا و گول ترنزلیت یه تشکر درست و حسابی بکنه! شاید ببره توی گول مونیخ شیرینی پخش کنهنیشخند.

--

نمی دونم چرا انقدر علاقه مند شدم این مقاله مو بنویسم! کلا خیلی دوسش دارم این مقاله رو، نمی دونم چرا! مقاله ای که دفعه ی پیش دادم رو عملا همه اش دوست داشتم از دستش در برم ولی این یکی رو دوست دارم. همه چیش کاملا مشخصه و نوشتنش راحته.

---

آقا اگه کسی اندنوت رو فوله بی زحمت یه کمکی به ما بکنه!! نیم ساعته میخوام ببینم مراجعم چقدر جا میگیره ( آخه حداکثر با مراجع باید چهار صفحه باشه) ولی هنوز موفق نشدم با اندنوت درست کار کنم. برنامه است دیگه. دو تا چیزو توش import کردم کار کرد، حالا دیگه کار نمی کنه!!نیشخند. کلا هرچیزی به دست مهندسای کامپیوتر به بشریت ارائه میشه، همین جوریه!!

---

ناهارم که نداریم دیگه نیشخند.

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
پیرامید

کلا هرچیزی به دست مهندسای کامپیوتر به بشریت ارائه میشه، همین جوریه!! [خنده]

در جست و جوی خدا

سلام :) اولا شما به چه حقی به مهندسای کامپیوتر این طوری می گی؟ واقعا که! بیا و خوبی کن! [نیشخند] بعد هم یه خواهش... یه خورده راجع به مقاله نوشتن و استرسش و اینا توضیح می دی؟ من تازه شروع کردم به این که ایده ام رو تبدیل به مقاله کنم. خیلی می ترسم که به جایی نرسه.