آپدیت پست قبلی :)

 

یه کیک درست کردم کاملا من در آوردی! اول قرار بود یه جوری کاکائوها رو بریزم توش که بره لا به لای کیک اصلی، ولی خب مایه ی کاکائوی من (که البته با پودر هات چاکلت درست شده بودنیشخند) زیادی شل بود و مایه ی اصلی کیک زیادی سفت بود و تا وقتی که من داشتم مایه ی کاکائویی رو درست می کردم مایه ی اصلی خودشو گرفت و سفت شد. بعد وقتی ریختم، در واقع کیک دو رنگ شد، یعنی بالاش که کاکائوها رو ریختم قهوه ای شد، پایینش که مایه ی اصلی بود سفید موند و در واقع مایه ی کاکائویی اصلا نرفت لا به لای مایه ی اصلی!!! اینم از ابتکارات آشپزی بنده!

البته قضیه به همین جا ختم نشد. سر ساعتش که رفتم سراغ کیک توی فر، دیدم که بالاش کاملا شله و از وجنات کناره های کیک معلومه که پایینش پخته، فرو تنظیم کردم روی حالتی که حرارت فقط از بالا باشه. ولی چون قالب زیادی به بالای فر نزدیک بود، روش سوختناراحت!

البته قضیه بازم به همین جا ختم نشد! منم سریعا کیکو از فر خارج کردم، غافل از اینکه وسطاش هنوز خوب نپختهناراحت.

خلاصه دوباره نشستم یه کیک ساده ی دیگه درست کردم، بدون ابتکاراتلبخند. الان این کیک دوم در دست احداثه و منم دیگه زنگ نزدم مهمونامون زودتر بیان.

البته این کیک اول هم اون قدرا هم سوخته و نپخته نیست. تا همین لحظه نصفش خورده شده! تازه با این دوستامون که تعارف نداریم، همین کیکم قراره براشون بیارم. بالاخره زحمت کشیدم براش زبان.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید