همسر مهربون غیرشیکمو!

 

نمی دونم چرا خیلی ها خیلی اصرار دارن که خانوما باید حتما خیلی کدبانو باشن و خیلی غذاهای خوشمزه درست کنن! من که دستپختم چندان تعریفی نداره، فقط یه دونه هوادار داره که اونم همسرهنیشخند. خیلی هم برای درست کردن غذا وقت نمی ذارم (شاید علت غر نزدن همسر برای هر مدل غذا باشه!!)، ولی برعکسش اگه همسر قرار باشه غذا درست کنه از صبح تا ظهر تو آشپزخونه است که ناهار به ما ماکارونی بدهچشمک.

امروزم همسر برام کیک آورده. کیک تولد یکی از بچه ها. کلا توی دانشکده ی اونا زیاد پیش میاد که یکی به مناسبت تولدش کیک بیاره دانشکده. معمولا هم کیک رو میذارن توی آشپزخونه و فقط به همدیگه اطلاع رسانی می کنن و هرکی میره آشپزخونه از کیک میخوره، نمیارن به همه تعارف کنن جدا جدا. همسر هم رفته قشنگ یه تیکه کیک برای من برداشته، گذاشته تو نایلون فریزر و تمیز  و سالم، بدون اینکه پودر بشه (من هر وقت کیک یا بیسکوئیت میذارم توی کیفم که ببرم جایی تا برسم اونجا پودر بیسکوئیت به طرف تحویل میدمنیشخند) آورده برای بنده. بنده نیز میل نمودم (جای شما خالی) بسیار خوشمزه بود.

از اون طرف در مقابل این همه ارزش قائل شدن همسر برای من و به فکر من بودن، الان فریزر کاملا خالیه و بنده برای شام برنج گذاشتم که با لوبیاسبز و هویج (به عنوان خورش!) بخوریمخنثی.

 

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
زهرا

نووووووووووووووووووووووووووووووووووش جااااااااااااااااااااااااااااااااااااان فدای سرت که فریزر خالیه دوتاتونو عشقه[قلب][گل]

شکوفه

وای دوختر تو چ باحالی کلی خندیدم

آی

ما هم یک زوجیم که مثل شما زندگی سساده ای داریم . از متن تان معلوم بود که شما هم مثل ما خوشبختی در زندگی ساده تان موج می زند . امیدوارم همیشه خوش باشید . در ضمن مطمئنم همسرتان خیلی مهربونند. خانومم که به من میگه همسر مهربون