دیروز، امروز

میخوام یه کمی بنویسم که چی کار کردم این روزا، هرچند هیچ کاری نکردمنیشخند.

دیروز که رسما هیچ کاری نکردم، هی دور خودم چرخیدم. مثلا اومدم این مقاله ای که بهم گفتن تصحیح کنم رو درست کنم، مجبور شدم یه عالمه مقاله بخونم، از اونا که به طور ناخواسته ای دانش آدمو می بره بالاچشمک! هیچی دیگه تا عصری فقط یه عالمه مقاله خوندمو کار دیگه ای هم نتونستم بکنم. هی اومدم مقاله رو درست کنم، هی اضافه کردم، هی پاک کردم، هی اضافه کردم، هی پاک کردم، آخه مطمئن نبودم چیزایی که دارم اضافه می کنم اصلا مرتبط هستن یا نه.

من کلا توی مقاله نویسی خوب نیستم. بعضی ها هستن نصف ایده دارن تو ذهنشون از روش چهار تا مقاله میدن، من چهل تا ایده تو ذهنم هست، چهار تا مقاله نمی تونم بدم!!! از بس که ذهنم پریشونه. همین جوری که اینجا پریشون می نویسم، تو مقاله هامم همین طوری می نویسم، از هر دری می نویسم. بعد خودم که دوباره می خونم می بینم اینا اصلا به درد نمی خوردهنیشخند.

خلاصه دیروز که این طوری گذشت. امروز هم از صبح نشستم پاش که بالاخره به یه جایی برسونمش، فکر کنم رسوندمشلبخند ولی به شرطی که دوباره پاکشون نکنممژه.

الان حداقل می دونم چیو بنویسم، چیو ننویسم.

-----

چند روزه صبحا صبحونه نمی خوریم، یعنی همسر فقط شیر و شاید بیسکوئیت می خوره و میره و منم بعدش دیگه چیزی نمی خورم به جز یه لیوان هات چاکلت (به فارسی شکلات داغنیشخند).

من معمولا وعده ی غذایی مفصلمونو میذارم واسه شام که با همیم، یعنی غذا رو عصری درست می کنم، اونم به اندازه ی سه نفر. من و همسر شب یه مقداریشو می خوریم و برای ناهار فردای همسر هم می مونه که ببره سر کارش. خودمم ظهرا یه چیز حاضری ای می خورم.

ولی دیشب شام نخوردیم، یعنی من از اول برنامه داشتم که شام نخوریمنیشخند، غذا رو به اندازه ی دو نفر درست کردم که در واقع برای ناهار امروزمون باشه. همسر صبح خودش غذاشو آماده کرد که ببره. ظهر که رفتم بخورم می بینم شمرده تعداد تیکه های گوشتو، یه جوری برده که نصفش مونده باشه.

بعله، این قدر دختر معمولی تحویل بگیره همسر ماچ.

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
نگار

ببخشید اگه فضولی نباشه و امکانش باشه که اینجا بگین، میشه بدونم رشته ای که می خونین چیه؟

noa

دقیقا این درهم برهم نوشتنات بامزس

نگار

خوب پس ببخشید چون منم سرگرم اپلای کردن برای خارج از کشورم، البته آمریکا، و دارم مقاله میدم....همین جوری کنجکاو شدم موفق باشید[گل]