امروز

 

این اولین پستیه که خودم از اول دارم رمزی می نویسم. خیلی برام سخته. یعنی اصلا انگاری خودمو کردم تو حصار!!! هنوز نمی تونم با این مدل نوشتن ارتباط برقرار کنم، ولی خب فکر می کنم اون شیش هفت تا خواننده ی ثابتی که من داشتم که رمزمو بهشون دادم، بقیه هم که خب هر وقت خواننده ی ثابت شدن رمزو می گیرن.

پست هایی هم که به درد همه ی مردم می خوره رمزی نکردم تا همه بتونن استفاده کنن. پست های مربوط به برچسب های "از من بپرسید"، "جواب از من بپرسید" و "چیزایی که امروز یاد گرفتم" برای همه بازن لبخند.

بقیه ی مطالب این وبلاگو خصوصی بودن رمزی کردم. آخه این طوری بهتر privacy آدم حفظ میشه چشمک. مخصوصا که همسر هم به شدت موافق بود که رمزی بنویسم و همه ی قبلی ها رو هم رمزی کنم.

بیشتر از نصف مطالبو هم همسرجان خودش رمزی کرد نیشخند.

به هر حالا الان این جوریاس دیگه! رمزی می نویسم.

شمایی که الان اومدین تو، بعله شمایی که الان داری این پستو می خونی، یعنی اومدی تو دیگه، یعنی رمز داشتی! لطفا رمزو به دوست و آشنا ندین. من اگه بخوام به کسی بدم، خودم میدم. از همکاریتون پیشاپیش متشکرم لبخند.

 

/ 6 نظر / 2 بازدید
صبا

سلام. مرسی که رمز رو واسم فرستادی. ولی کاش یه پست بگذاری بگی چرا رمزی می نویسی. اینجوری اونایی که گاهی بهت سر می زدن سرخورده نمی شن.

لیلی

می فهمم خیلی سخته که آدم لو بره. یک جوری انگار زندگی خصوصیش رو همه آشناها زیر ذره بین می ذارن

پیرامید

رمزی نویسی مبارک! عجب پروسه نفس گیری بودا! من هم اگه خواستم رمزی بنویسم می دم همسر جان شما همه پست ها رو تو جیک ثانیه رمزی کنه! [نیشخند]

فهیان

بهتون حق میدم.اصلا ریشه مخفی کاریها و پنهان بودن همه چیز تو کشور ما همین سرک کشیدنهای بیجا و بعد خاله خام باجی های بعدش و تحمل حرف و حدیثهاس.بازم از اینکه منو اینجا راه دادین ازتون ممنونم. و خوشحالم که جزو این گروهم.

ماریا

مرسی بابت رمز. راستش دیروز که اومدم دیدم رمزی شدی یه خورده تو ذوقم خورد ولی با خودم گفتم خوب وبلاگ خودشه و اینطوری بهتره براش حتما. و امروز که دیدم واسم رمز فرستادی کلی خوشحال شدم.

سارا .

سلام. ممنون که برام رمزو گذاشتی. فکر نمی کردم! :) و مطمئن باش محفوظه پیشم.