اتفاقات جا مونده

 

از دیروز و امروز سه تا اتفاق دیگه هم افتاده و قراره بیفته که ننوشته بودمشون:

اولیش اینکه اون استادی که من بهش ایمیل زدم و بعد از خونه رفتیم (استاد ایرانم)، نیم ساعت بعدش جواب داده بود ولی من خونه نبودم و دیشب دیروقت چک کردم میلمو. خیلی مختصر و مفید گفته منتظر باشین در موقع مناسب جواب میدهم. این استادمو خییییییییلی دوست دارم، خیلی ساده و صمیمی و مهربونه. از اون استاداس که برای من نمونه است و دوست دارم اگه یه روزی استاد شدم حتما سعیمو بکنم مثل اون بشم، یه آدم کار راه بنداز. اصراری هم نداره دکتر دکتر صداش کنیتشویق!!!

دومیش این بود که امروز ناهار آبگوشت دعوتیم! یه بار این دوستمونو دیدیم بحث از آبگوشت شد، اونم گفت یه روز ناهار بیاین خونه ی من آبگوشت، ما هم گفتیم چشمنیشخند. البته قراره بهمون خبر بده که چه ساعتی بریم خونه اش، آخه کارش آزمایشگاهیه (رشته اش از اون بیومیوهاست!!) گفت دقیق نمی دونه چقدر کارش طول میکشه، میره کارشو انجام میده بعد به ما زنگ می زنه که بریم خونه اش.

سومیش این که استاد خودم که اینجا بهش میل زده بودم، جوابمو داده. از جوابش اینطور برمیاد که کارم باید آسون تر بشه. ولی مشکل اینه که زمانی که من برای اینجا اقدام کردم، دانشگاه یه موضوع کلی روی وبسایتش گذاشته بود و ما باید بر اون اساس پروپوزال می دادیم. حالا که دانشکده به کار من گیر داده، اگه ما طبق این چیزی که استاد میگه کار رو انجام بدیم، در واقع با اون طرح کلی دانشگاه در تناقضه! حالا من نمی دونم با این دانشکده ی یه بوم و دو هوا چیکار باید کرد!!!

 

/ 0 نظر / 2 بازدید