یه روز قشنگ

(الان که اینو می نویسم دیگه روز بعد حساب میشه، ولی خب شما فکر کنین که من اینو قبل از 12 شب نوشتم چشمک).

امروزصبح که همسر رفت سر کلاس، منم رفتم کلاس آلمانی-فارسی. خیلی خوب بود. اما مجبور شدم یه کمی کلاسو زودتر تعطیل کنم. آخه این دفعه قرارمونو ساعت 9 گذاشته بودیم و من ساعت 11 با استادم قرار اسکایپی داشتم.

از اونجایی که حرف زیادی واسه گفتن نداشتم، دیروز ایمیل زدم به استادم و گفتم که به نظر من ضرورتی نداره که قرار اسکایپی داشته باشیم. فقط چند تا سوال کوچولو هست که تو ایمیل ازش پرسیدم. با این وجود آخر ایمیلم نوشتم اگه به نظرت لازمه راجع به این سوالا بحث کنیم بگو تا قرار اسکایپمونو نگه داریم.

استادم ایمیل منو جواب نداد، منم کلاسمو زودتر تعطیل کردم که برم با استادم اسکایپ کنم. وقتی اومدم خونه ساعت نزدیک یازده بود. سریع نشستم پای لپ تاپ و وقتی ساعت یازده شد به استادم پیام دادم که میشه زنگ بزنم؟ برام نوشت مگه اتفاق خاصی افتاده ؟ تو که گفتی قرارتو می خوای کنسل کنی؟ بهش گفتم آخه تو ایمیلمو جواب ندادی، نه گفتی آره، نه گفتی نه! منم که دیدم دیروز تعطیل بوده گفتم حتما نخوندی ایمیلمو! گفت چرا خوندم، اما فکر کردم منظورت اینه که اگه می خوای قرارو نگه داریم جواب بده، منم جواب ندادم.

منم گفت باشه، پس همون هفته ی بعد همو می بینیم. من حرف زیادی برای گفتن ندارم، اونا رو هم که برات ایمیل کردم.

خلاصه، بعدش نشستم یه کمی اینترنت گردی کردم و برای خونه مون دنبال یه سری چیزا گشتم تا همسر اومد. ظهر هم همون آبگوشت های دیروزو خوردیم! موقع ناهار به همسر گفتم به دوستامون زنگ بزنه و شام دعوتشون کنه بریم بیرون. آخه خیلی واسمون زحمت کشیدن، ولی نیومدن غذا بخورن خونمون.

همسر هم زنگ زد، دوستامون قبول کردن، اما گفتن شما پرداخت نکنین، فقط با هم بریم بیرون. ما هم گفتیم باشه (اما قصد داشتیم که در نهایت ما پرداخت کنیم هزینه ها رو).

بعد از ناهار بلند شدیم رفتیم خونه ی جدید تا یه سری از کارا رو انجام بدیم. سه تا چمدونو خالی کردیم که بیاریم آخرین وسایل باقی مونده رو با اونا ببریم. تختمونو هم سر هم کردیم و دیگه وقت رفتن شد. آخه ساعت 8:30 با دوستامون قرار گذاشته بودیم و باید 7:15 از خونه می اومدیم بیرون تا یه بار بگردیم خونه چمدونا رو بذاریم و بعدش بریم سر قرارمون.

تو راه که داشتیم می رفتیم خونه ی جدید، دوستامون گفتن به دو تا دیگه از دوستامونم بگیم که بیان. ما هم گفتیم باشه. اما دیگه می دونستیم اگه اینا هم بیان، محاله بچه ها بذارن ما حساب کنیم.

خلاصه، بعد از اینکه چمدونا رو گذاشتیم خونه، رفتیم سر قرار. اول دو تا از دوستامونو دیدیم، بعدم خانوم یکیشون با اتوبوس اومد (خودشون با دوچرخه اومده بودن). دیگه کم کم راه افتادیم و با هم رفتیم تو خیابون اصلی شهر و توی یه رستوران نشستیم تا اون یکی دوستامونم اومدن.

با هم شام خوردیم و کلی حرف زدیم و خندیدیم. انقدر امشب خندیدیم که من هنوز احساس می کنم فکم درد می کنه! کلی عضلات لپم ورزش کردن امروز چشمک.

بعد از شام هم قدم زنان با دوستامون برگشتیم تا مک دونالد پیاده رفتیم و بستنی یه یورویی خوردیم.

بعدش هم با دوستامون خداحافظی کردیم و اومدیم خونه.

فکر کنم مدت ها بود اندازه ی امشب نخندیده بودم. البته هیچ چیز خاصی هم گفته نمی شد ها! ولی نمی دونم چرا آدم هر وقت از خاطراتش میگه خنده داره نیشخند!! یا ما خیلی پت و مت بودیم تو بچگی، یا خاصیت خاطره گویی همینه چشمک.

 

/ 6 نظر / 4 بازدید
پیرامید

چقدر خوبه که کلی خندیدی... داشتن دوستای خوب واقعا نعمتیه ها!

خواهرشوهر

چون با دوستاتون بودید بیشتر خوش گذشته والا خاطره رو همه جا میشه تعریف کرد مهم جمعیه که توش قرار گرفتی اصلا همیشه با دوستا بیشتر خوش میگذره[افسوس]

لیلی

آدم وقتی خاطره میگه مسلما یک اتفاق خاص هست یعنی یا خنده داره یا گریه دار! و چون از ماجرا گذشته میشه با آب و تاب و با اشراف به موضوع تعریفش کرد برای همین اثرش بیشتره.(تعریف خاطره از نظر یک خاطره دان!!)

مامان محمدرضا

دیر اومدم اسباب کشی کردین ، به سلامتی ان شالله[گل] الهی که همیشه شاد و خندون باشید[لبخند][گل]

آیتک

فکر نمیکنی که چقد دختر لوسی هستی و مث یه بچه خودتو انداختی رو دوش شوهرت. والا خوش بحالت که با اینهمه تپه بازی که تو درمیاری اینهمه دوست داره و هیچی نمیگه.