امروز

 

از صبح که همسر از خونه رفت بیرون، یعنی ساعت 8:25، تا خود 12:40 که برگشت، تمام مدت چشمم به در بود که کی برمی گرده. این روزا بیشتر از هر زمان دیگه ای دوست دارم پیشم باشه، روزای سختیه که میگذره، اما به سختی ... البته شاید سخت تر هم بشه ولی خب ما قرار نیست کم بیاریم.

وقتی آدم کارش یه جایی گیر می کنه، تازه می فهمه چقدر حضور بعضی ها می تونه برای آدم آرامش بخش باشه، حداقل می تونه به آدم این اطمینانو بده که توی زندگی خانوادگیش همه چی سرجاشه، حتی اگه توی کارش هزار مدل گیر جدید به وجود بیاد.

امروز با چند نفر مختلف صحبت کردم سر یه موضوع خیلی خیلی مهم. با آدمایی صحبت کردم که بعضی هاشونو دو سه بار دیدم و یکیشونو هرگز به عمرم ندیدم، ولی بازم برام کلی وقت گذاشت (با اینکه من زنگ زده بودم محل کارش). با هر کدومشون حدود نیم ساعتی حرف زدم. یکیشون بهم می گفت (اگه این کارو بکنین) دو سه ماه خیلی بهتون سخت می گذره، ولی میگذره و بعدا خودتون به این روزاتون نگاه می کنین و میگین چه روزای سختی بود ولی چقدر زود تموم شد و ما چقدر غصه شو خوردیم...

پنج شنبه که با استادم صحبت کنم معلوم میشه که بالاخره قراره ما هم این روزای سختو تجربه کنیم یا نه. نمی دونم دعا کنم که بشه یا نشه، فقط امیدوارم خدا بهترینها رو سر راه ما قرار بده.

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
صبا

ان شاء الله که خدا بهترین ها رو سر راهت قرار میده.[گل][قلب]

فهیان

وقتی پست رو خوندم یک هو تو دلم گفتم "الهی آمین"،پس همینو مینویسم.بهترینها پیش بیاد...

hamechialie

من مطمئنم عزیزم.شک ندارم.این روزها خیلی خیلی زود تموم میشه ومن امیدوارم نتایج درخشانی داشته باشه واستون.