این روزا

 

این روزا حرفی برای گفتن ندارم. به عبارت بهتر می ترسم بیام حرفی بزنم انرژی منفی باشه!

نتیجه ی برنامه ام گرچه برای یه فایل به 10.10 درصد رسیده که نسبتا عدد خیلی خوبیه، ولی برای اون یکی فایل صفره و این خیلی بده! نه صرفا به این خاطر که صفر درصد جواب میده، بلکه به خاطر اینکه اگه بخوام برای اون جواب بهتری بگیرم، باید برنامه رو تغییر بدم که باعث میشه نتیجه ای که الان دارم برای این یکی فایل (10.10 درصد) هم تغییر کنه و کمتر بشه. واسه همین اصلا نمی دونم چیکار باید بکنم.

فردا قراره استادمو ببینم. کلا من به رسم ایران از دیدن استاد می ترسم. یعنی همه اش فکر می کنم من حرفی برای گفتن ندارم! مخصوصا این دفعه که بهم گفته باید تکلیفتو معلوم کنی که دقیقا می خوای چیکار کنی و چقدر دیگه وقت لازم داری برای تموم کردن درست. آخه بورسم چهار پنج ماه دیگه تموم میشه و من باید قبل از اینکه تموم بشه یه فکری برای بورسم بکنم، یا باید برم شهری که استاد هست، یا باید همینجا یه بورس دیگه بگیرم (که البته در هر دو حالت استاد بورسو بهم میده و خدا رو شکر مشکل بورس گرفتن ندارم) ولی اینکه مبلغش چقدره اصلا معلوم نیست و این یه کمی شرایط ما رو سخت می کنه. امیدوارم از اینی که الان می گیرم کمتر نباشه.

البته نگرانی من اصلا از بورسم نیست، نگرانیم از اینه که استاد می پرسه دقیقا می خوای چیکار کنی! من هنوز یه مرحله رو تموم نکردم و نمی تونم به مرحله ی بعدی فکر کنم، من الان تمام دغدغه ام مرحله ی فعلی کارمه ولی استاد از من انتظار داره به قول خودش یه big picture از کارم بهش بدم.

الانم دارم یه مقاله می خونم، بلکه بتونم فردا یه چیزی بهش بگم. تازه از من time plan هم می خواد. ولی من واقعا نمی دونم هر مرحله از کارم چقدر طول می کشه!

به هر حال محتاجیم به دعا!

---

درست همین روزایی که عیده و آدم دلش می خواد همه جا زنگ بزنه و تبریک بگه، مکالمه ی رایگان این ماه ما تموم شده! هر ماه می تونیم 300 دقیقه مجانی زنگ بزنیم ولی شانس ما چند روزه که تموم شده! و تا آخر ماه که چهار روز دیگه مونده باید همین طوری سر کنیم.

از اون طرف هم این روزا کلی مجبور شدیم زنگ بزنیم! هم برای خونه پیدا کردن، هم برای دکتر.

مامانم اینا هم می خوان برن مکه و امروز با کامپیوتر و نرم افزارای مخصوص تلفن زدن باهاشون تماس گرفتم. اونا هم کامپیوترشون خراب شده و مامانم چند روزه نمیاد اسکایپ!

---

کلا دو تا دوست داریم اینجا که بالقوه می تونن بیان عید دیدنیمون که اونا هم هنوز نیومدن نیشخند. شاید برای آخر هفته شام دعوتشون کنیم، همه چی بستگی به نظر استاد در مورد پروژه ی من و حال من بعد از صحبت کردن با استاد داره!

 

/ 2 نظر / 2 بازدید
صبا

سلام دوست جون. خوبی؟ دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور. هر چند که خیلی درکت می کنم ولی این نیز بگذرد[لبخند][گل]

م

براتون آرزوی موفقیت می کنم. منم روزهای زیادی رو با استرس درس و استاد و دربدری تو غربت تجربه کردم. خدا رو شکر کنید با همسرتون یه زوج خوشبختید و همدیگرو بعد از خدا دارید. قدر همو بدونید. موفق باشید و ما رو از زندگی و سرنوشتتون باخبر کنید. یه جورایی وضعیت شما شبیه منه (فقط من تنهای تنهام)[ناراحت][ناراحت] و تا شعاع 700 کیلومتری محل زندگیم کسی رو نمیشناسم!