این آخر هفته

امروز هنوز که تموم نشده ولی تا الانشو خیلی دوست داشتم، گرچه یه کمی استرس داشتم و هنوز هم دارم (استرس کارای دانشگاهه، چیز جدیدی نیستنیشخند).

ظهر یکی از بچه ها تو اووو پیام گذاشت میاین ناهار بریم بیرون، ما هم که از خدا خواسته قبول کردیم. دیگه چند روزه هوا سرد شده و مجبوریم کم کم قرارامونو از شب به ظهر یا عصر منتقل کنیم که کمتر هوا سرد باشه. خلاصه قرارمونو برای ساعت 1:45 گذاشتیم جلوی ساختمونی که رستوران توش بود. یه ساختمون هست توی شهر ما که توش پر از رستورانه، عربی، ایرانی، هندی و ... .به یکی دیگه از دوستامون هم گفتیم که اونا گفتن امروز نمی تونن بیان. خلاصه قرار شد خودمون بریم.

ما یه کمی زودتر رسیدیم سر قرار، رفتیم پول ورداشتیم از عابر بانک و برگشتیم، دوستامون هنوز نیومده بودن. بعد از چند دقیقه پیداشون شد. رفتیم توی ساختمون و بدون هیچ گونه فکر و خیالی رفتیم چهار تا کوبیده سفارش دادیم، بعدش هم رفتیم منتظر نشستیم تا غذامونو بیارن. خیلی سریع آماده شد و میل کردیمنیشخند، بعدش هم رفتیم یه دور توی شهر بزنیم.

امروز حسابی همه جا شلوغ بود، دلیل اصلیش این بود که آخر هفته بود، ولی خب علاوه بر اون انتخابات هم دارن و یه کمی از شلوغی هم شاید به این خاطر بود. جالب بود که خیلی هایی که داشتن راه می رفتن راجع به انتخابات صحبت می کردن.

خلاصه رفتیم توی شهر گشتیم و به یکی دو تا مغازه سر زدیم. توی یکی از مغازه ها یکی از بچه ها یه لباس پسندید و رفت حساب کنه که صندوقدار بهش گفت اگه دو تا از اینا وردارین، یکیش 50 درصد تخفیف داره، یعنی قیمت 1.5 تا لباسو میدیم به جای 2 تا. هیچی دیگه همسر هم یه لباس ورداشت که بشه دو تا و ارزون تر بشه خنثی . البته لباسش قشنگه، من که پسندیدم!

بعدش هم برگشتنی رفتیم بستنی بخوریم که یکی از بچه ها رو دیدیم. اون میخواست دوربین انتخاب کنه، ما هم می خواستیم بستنی قیفی بخریم. از اون طرف اون مغازه ی دوربین فروشی خیلی خیلی نزدیک بود ولی با بستنی مجاز نبودیم بریم توی مغازه. بی خیال بستنی شدیم و رفتیم توی مغازه و گشتمون رو زدیم، برگشتنی همه با هم بستنی خریدیم و لیس زنان اومدیم بیرون از پاساژمژه.

سر خیابون اصلی که رسیدیم اون دوستامون که از زمان ناهار با ما بودن خداحافظی کردن و رفتن ما با این یکی دوستمون که از زمان بستنی به ما ملحق شده بود رفتیم به سمت خونه ی ما، آخه این بنده خدا یه چیزی میخواست از ما بگیره که باید از خونه بر می داشتیم.

وقتی رسیدیم خونه ما هم تعارفش کردیم بیاد توی خونه، اومد نشست. به محض این که اومدیم خانواده ی همسر که از قبل قرار ملاقات اسکایپی گذاشته بودن اومدن باهامون صحبت کنن. با اونا هم صحبت کردیم و بعدش نشستیم پای صحبت کردن با این دوستمون. دختر خوبیه، من دوسش دارم، گرچه شاید خیلی از تصوراتش با ما مشابهتی نداشته باشه. الانم که این بنده خدا رفت و دوباره منم و همسر و یه عالمه کار دانشگاه ...

به هر حال کلا امروز روز خوبی داشتیم، از اون روزایی که احساس می کنم زیاده بهره وریش بالا بودنیشخند.

 

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
سحر

خدا نکنه حالت گرفته باشه دختر خوب، خوب کاری میکنی مینویسی، بعدا خاطره ی خوبی میشه، حتی همین روزای استرس دار.[لبخند]