اهل عمل!!

 

بعضی ها هم هستن خیلی اهل عملن، اصلا هم اهل حرف نیستن. من عاشق این آدمام! هارت و پورت ندارن، مستقیم عمل می کنن.

اون قضیهی استاده بود که گفتم بهمون ایمیل زده بود، خطاب به یه استاد دیگه گفته بود حالا که تو ارائه های بچه های منو نمیای، منم ارائه ی دانشجوهای تو نمیام (که من اسمشو گذاشته بودم الکس تو این وبلاگ)، حالا به شکل دیگه ای ادامه پیدا کرده!

یه بار با یکی از بچه های الکس صحبت می کردم، می گفت استادمون گفته شاید اصلا ما جلسات هفتگیمونو جدا کنیم و اصلا بریم با یه دانشگاه دیگه (که شهرش خیلی نزدیکه بهمون). دیگه راجع به اینکه اگه این طوری بشه سختی رفتن داره و این حرفا صحبت کردیم.

ما (بر اساس همین حرف دوستمون) منتظر بودیم این استاد اعلام استقلال کنه و حرفشو عملی کنه و بره با یه گروه دیگه!

ولی حالا اون یکی استاد ( فرض کنین اسمش جان باشه از این به بعد تو اینجا لبخند)، ایمیل زده که من همه ی شما رو دعوت می کنم به شرکت تو جلسات گروهی جدید ما که بین بچه های گروه من و فلان دانشکده (یه دانشکده ی دیگه تو همین دانشگاه که ارتباط تنگاتنگی داره کاراش با کارای همین استاد). ما جلسات گروهیمونو از تابستون همین امسال با این دانشکده ادامه می دیم (یعنی خودشو از دانشکده ی ما جدا کرد دیگه کلا) و سه تا هم مهمون دعوت شده داریم که ارائه هاشون تو تاریخ های زیره. سه تا تاریخ داده و سه تا استاد دعوت کرده از لیسبون (پایتخت پرتغال)، برلین و ادینبورگ (پایتخت اسکاتلند).

خوشم میاد هرچی الکس و بقیه ایمیل می زدن و بحث می کردن سر جلسات گروهی، نه جواب میداد، نه نظر میداد، نه از خودش دفاع می کرد. اصلا محل نمی داد. حالا تو همین مدت کم، هم رفته صحبت کرده با یه دانشکده ی دیگه و جلسات گروهیشو جدا کرده، هم مهموناشو دعوت کرده لبخند.

--

استاد مقاله ای که براش فرستاده بودمو برام فرستاده. تقریبا اندازه ی دو تا پاراگراف از نوشته های من مونده خنثی. بقیه رو گفته عوض کن!!

تازه در مورد اینکه برای کجا بفرستیم هم مثل اینکه باید باهاش صحبت کنم. دوست داره کامل ترش کنیم، برای یه کنفرانس دیگه بفرستیم. البته نظر منو هم پرسیده و من می خوام بهش بگم برای همین جا بفرستیم که من یه کمی خیالم راحت بشه بالاخره یه مقاله ای تو تزم دادم! بدونم نتیجه ی کارم بالاخره یه جا منتشر شده.

 

/ 8 نظر / 5 بازدید
آویشن

چه می کنند این استادها چه دنیایی دارند این استادها راستیا فقط یه مقاله از تزت درمیاد تو رشته ما و تو ایران بیستر از یکی میشه تازه کنفرانس اینجا که ژورنال ارزشش بیشتر از کنفرانسه اونجا هم این قدر به مقاله اهمیت میدن طوری که از داده های دیگران مقاله درست کنند

:)

سلام. منم عاشقشونم. این جور دانشجو ها سر کلاس جیکشون در نمیاد ها! ولی موقع عمل(امتحان) که میرسه، همه رو انگشت به دهن میذارن[تعجب] راستی این داستان آقای الکس رو تو کدوم تگ میشه خوند? [سوال]

آویشن

پس بیا اینجا تو رشته ما تو دانشگاهی که من بودم میشد از داده دیگران و نتایج دیگران مقاله در می آوردند چه میکردند بعصی از دوستان اصلا اون جا هم مقاله خیلی مهمه تو رزومه استاد پر از مقاله با ای اس ای بالا است دختر معمولی جان من خیلی دلم میخاد از محیط های دانشگاهی کشورهای پیشرفته بدونم مثلا خیلی دلم میخاد بدونم ژاپنیا چه جورین برای همینم این قدر سوال ازت میپرسم ببخشید اگه گاهی اوقات حوصله نداری

صبا

اینقدر دلم می خواد وقتی از یه چیزی ناراحتم بتونم هیچی نگم و صدام درنیاد تا زمانی که از اون شرایط ناراحت کننده به طرز خوبی بیرون بیام مثل همین استاده [رویا]

آویشن

از جواب مفصلی که به سوالم دادیم خیلی خوشحال شدم ممنون عزیزم امیدوارم همیشه موفق باشی

Yuri

سلام عین همیشه خوب نوشته بودی خیلی دوس دارم درمورد آلمانیها بیشتر بنویسی شخصیتشون و.....

Yuri

در هر صورت ممنون استفاده میکنم [لبخند]

لیلی

خوشمون آمد از این حالگیری متین و استادانه