سفر به ایتالیا، روز چهارم

 

امروز روز چهارمی بود که اینجا بودیم و به نظر هر دومون، هم من و هم همسر، قابلیت اینو داشت که دیگه از رم بریم. یعنی دیگه جای دیدنی ای نمونده بود که ندیده باشیم. اکثر جاهایی که امروز رفتیم بناهای چندان جالبی نبودن و اکثرشون رو اصلا نمی شد رفت تو، فقط یه نمای بیرونی بود که آدم نگاه می کرد و چند تا عکس می گرفت.

ظهر هم باز ناهار رفتیم توی یه رستوران، یه پیتزا و یه اسپاگتی سفارش دادیم که بازم به این نتیجه رسیدیم که غذاهای ایرانی خودمون، حتی پیتزا و اسپاگتی ایرانی، خیلی بهتره از چیزی که آدم اینجا می خوره چشمک.

بعد از ناهار هم همه اش به گردش و تلاش برای خرید کردن گذشت که البته تلاش ناکامی بود متاسفانه نیشخند. من طبق معمول چیزی نخریدم ولی همسر یه دونه لباس خرید. سوغاتی هم فعلا نخریدیم. البته منظورم سوغاتی برای کسی نیست. ما چند وقته هر کشوری که میریم یه چیزی که نماد اون کشور باشه رو می خریم.

فردا هم قراره یه قلعه که مونده رو بریم، بعدش بریم یه دسر ایتالیایی امتحان کنیم و بعدش هم دیگه باید بریم فرودگاه.

اگه کس دیگه ای خواست بیاد رم، ما پیشنهاد می کنیم که سه روز بیشتر نشه سفرش، بیشتر از این جا نداره. اون یه روز یا دو روز آخرو بهتره بذارین برین فلورانس یا ونیز رو ببینین. ما که وقت نکردیم بریم و بعدا باید دوباره بیایم زیارت نیشخند.

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
فهیان

سفرخوش.